Zum Inhalt springen

Eberspächer Motordan Bağımsız Araç Isıtcıları ile Daha Fazla Konfor

Eberspächer ısıtıcıları soğuk havalarda aracınızı ısıtarak araç içerisindeki konforunuzu attırır. Doğaya dost ısıtma konforu ve aracınıza kolay şekilde yapılan  montaj ile taşıtlar, karavanlar, tekneler ve yatlar tüm mevsimlerde rahatça kullanılabilecektir. Eberspächer ısıtıcıları motor ısısından bağımsız bir şekilde yolcu kabinlerinde sıcacık ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Modern ve yakıt verimliliği yüksek Hydronic sulu tip ısıtıcı ile hem motor suyunun ön ısıtması hem de araç içi ısıtması gerçekleştirilmektedir.

Ön ısıtılmış motor daha az emisyon yaymaktadır. Önceden ısıtılmış motor suyu motorun çok soğuk havalarda bile daha kolay çalışmasını sağlamaktadır.  Ayrıca kış aylarında motorun ilk çalıştırılmasındaki elektrik sarfiyatını azaltmakta ve aküyü korumaktadır. Karavanlarda, tekne ve yatlarda motor soğutma suyu yerine günlük kullanım için (boyler kullanılarak) gerekli su temini mümkündür. Eberspächer kuru tip Airtronic ısıtıcıları özellikle araç geçici park halindeyken veya gece boyunca kabinin sabit ve konforlu bir sıcaklıkta tutmak için tasarlanmıştır.

Motor su devresine bağlı olmaksızın araç içini çok kısa sürede ısıtırlar. Airtronic ısıtıcıların ısıttığı hava, hemen hemen hiçbir gecikme olmadan, gürültüsüz ve çok az emisyonla kabinin içini ısıtır. Bu kamyon, çekici ve diğer ticari araçlarda daha çok konfor ve çok soğuk havalarda karavanlarda ve seyir halindeki teknelerde bile hoş ve konforlu bir ortam demektir. Eberspächer’in dünya genelindeki 4000’den fazla yetkili servis ağı ile, istediğiniz aracınıza ısıtıcı montajı çok kolay.