Zum Inhalt springen

Aynı üreticiden hem ısıtma hem de soğutma teknolojisi

Verimli araç iklimlendirmesi ısıtma ve soğutma yapabilmelidir.  Eberspächer bu konuda motordan bağımsız ve taşınabilir uygulamalar sunmaktadır.

Ticari araçlar sektöründe ısıtma teknolojisi ile birlikte, iklimlendirme de çok önemli konuma sahiptir. Aracın boşta çalışmasını engelleyen kanunların sonucu olarak ve ticari nedenlerle motordan bağımsız ısıtma da hava iklimlendirme kadar önemli hale gelmiştir. Eberspächer bütün bu ürünlerin tedarikçisi olarak ticari araçların iklimlendirme ihtiyaçlarını gidermek konusunda ürünlerine ve üreticilerine güvenmektedir. Yüksek performanslı buharlaştırıcı ve kompresör teknolojisi ile araç dururken veya hareket halindeyken soğutmayı ve verimli hava iklimlendirme çözümlerini sağlamaktadır. Sipariş alındığında, araç minibüs, otobüs veya özel araç fark etmeksizin en uygun çözüm sunulmaktadır.

Eberspächer’in portföyünde yenilikçi mobil ürünlerde mevcuttur. Örneğin; çok soğuk iklimlerde çalışan ticari araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış yakıt hattı ısıtıcıları. Çok amaçlı ve taşınabilir buzdolapları ile bozulabilen yiyeceklerini saklamanız mümkündür, ayrıca kurtarma ekiplerinin kullanması için tasarlanmış, tanışabilir yakıtlı ısıtıcılar ile yaralıların vücut sıcaklarının düşmesini engellenebilir.


Otobüslere klima çözümleri Eberspächer Sütrak’ta.


Daha fazla bilgi için:

Klima broşürü


Otobüslerde verimli iklimlendirme için özel çözümler Eberspächer Sütrak tarafından sunulmaktadır.


Daha falz bilgi:

İklimlendirme broşürü