Zum Inhalt springen

Gelenekten gelen inovasyon

150 yılı aşkın geçmişinde Eberspächer öncü teknolojik çözümler için konusunda hep başrolde oynadı. Bugün de benzer şekilde inovasyonlarımız otomotiv sektöründeki araç konseptinde önemli bir ivme sağlamaktadır.

Ancak kazandığımız bu başarı ile yetinmek bizim felsefemizle bağdaşmaz. Dolayısıyla, gelecekte ısıtma teknolojisi konusunda şimdiye kadarkinden daha fazla gereksinimleri yerleştirmeye devam edeceğiz.  Ekoloji, ekonomi, akustik, verimlilik, alternatif yakıtlar, uzun servis ömrü, modülerlik, ısı yönetimi ve yeni sürüş teknolojisi; bunların hepsi bizim ve müşterilerimizin başarısını sağlayan belirleyici faktörlerdir.

Bundan dolayıdır ki, bugün ve gelecek için - - inovasyon konularımızın listesi- “kapsamlı”dan ötedir. Bu yelpaze mevcut motordan bağımsız ısıtıcı çalışmasında ısı yönetimi ile Airtronic ısıtıcı neslini geliştirmekten tutun, yeni yakıt pompalarının sunuşu ve servis kalitesini geliştirmeye kadar uzar.

Bununla birlikte, mevcut Hydronic ısıtıcıların 2. neslinin daha da geliştirilmesi merkezi tema haline geliyor. Bunun geliştirilmesinde gelecek için önemli konular şimdiden göz önüne alınmıştır.  Örneğin, Hydronic 2 Commercial ısıtıcının  maksimum verimde ve dikkate değer düzeyde daha uzun servis ömrü ile %100 çoklu yakıtla çalışabilmesi.