Zum Inhalt springen

Binek araçlar için ısıtma çözümleri (OEM/OES)

Eberspächer araç ısıtıcıları takviye ısıtıcıları ve motor ön ısıtıcıları ile hibrit ve elektrikli araçlarda ısıtma çözümleri sunmaktadır.

Eberspächer binek araç ısıtıcıları, uzun servis ömrü, dayanıklılık, farklı yakıtlarla çalışabilme gibi mükemmel ürün özellikleri bir çok avantaj sağlamaktadır.

Kompakt ölçüleri sayesinde hem fabrika montajında (OEM) hem de sonradan yapılan montajlarda (Aftermarket) araç sistemine kolayca entegre edilebilmektedir. Katı emisyon kuralları, ticari beklentiler ve özellikle sessiz ve kokusuz çalışan araç ısıtıcılarına olan talep tüm ısıtıcı parçalarının sürekli gelişimini gerekli kılmaktadır.  Yeni Hydronic 2 ön ısıtıcıları jenerasyonuyla bu standartlar şimdiden sağlanmış ve geleceğin talepleri için mükemmel bir altyapıya sahiptir.

Eberspächer geleneksel benzinli ve dizel yakıtlı araçlara ilaveten hibrit ve elektrikli araçlar için de ısıtma çözümleri sunmaktadır. Bu araçlarda kabin ısıtması aküye bağımlı olduğu durumda, limiti belirli olan akü için önemli bir kısıtlama söz konusudur. Eberspächer ’in yakıtlı ısıtıcıları sayesinde bu araçlardaki sürüş mesafesi oldukça arttırılabilmektedir. Yakıt olarak bioetanolün kullanılması hem verimli bir ısıtma hem de çevre dostluğu avantajına sahiptir.