Zum Inhalt springen

Araç üreticileri (OEM/OES müşteriler) için ısıtıcılar

Eberspächer, OEM/OES binek ve ticari araç sektöründen gelen motor ön ısıtma ve takviye ısıtma talebine, her bir üreticinin kendi şirket standartları ve gereksinimlerine uyarlanmış geniş kapsamlı özel çözümler sunar.

Örneğin, aracın özel kullanım amacına uygun PDI (araç tesliminden önce bayide montaj) çözümü ile fabrika montajdan gelen donanım ile en uygun ısıtıcı entegrasyonu sağlanmaktadır.

Buna ek olarak, dünya genelindeki araca özel dökümantasyon, özel amaçlı eğitim ve teknik danışma için İngilizce ve Almanca “hotline” destek ile, yani anında hizmet ile bizimle çalışmak size başarı getirecektir.

 

Araç üreticilerinin anlaşmalı tamir istasyonlarına yüksek kalitede ısıtıcı montajını garanti eden araca özel uygulamalar sunuyoruz. Bunun haricinde müşterilerin isteklerine uygun örneğin fabrikada montaj edilmiş (OEM) ısıtıcılar için fabrika montajı sonrası  “aftermarket” uzaktan kumanda montajı gibi çözümler geliştiriyoruz. 

Eberspächer araç ısıtıcıları – yenilikçi, sağlam, çevre dostu

Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtıcıları OEM sektöründen gelen motor ön ısıtma ve takviye ısıtma talebine modern çözümler sunar.

 Emisyon limitlerinin sürekli düşürülmesi araç ısıtıcıları tasarımını da önemli derecede zorlaştırmıştır. Eberspächer bu düşük emisyon gereksinimini sürekli gelişen çalışmalarıyla başarılı bir şekilde sağlamaktadır.  Eberspächer’in araç ısıtma çözümleri mükemmel bir şekilde belirlenmiş Ar-Ge ve inovasyon yönetim sistemi ile gelişmiş teknolojik know-how altyapısı, fabrika montaj sektörü (OEM) ve üretim sonrası montaj (Aftermarket) sektörlerinin mevcut ve gelecekteki taleplerini karşılamayı başarmaktadır.

Çoklu yakıt kabiliyeti (B100/E85), minimum gürültü seviyesi ve uzun servis ömrüyle, Eberspächer ısıtıcı parçaları şimdiden yenilikçi araç ısıtma teknolojisi ve gelecekte araç ısıtma ihtiyaçlarının optimizasyonu için güvenli gelişim reçeteleri sunmaktadır.

"Katma değer kalite ile ortaya çıkar”: Bu, kalite ve teknoloji lideri Eberspächer’in ana prensibidir. Sonuç olarak, ürün olsun, hizmet olsun, proses olsun bütün sektörlerde “sıfır-hata” stratejisi peşindeyiz. 

 

Müşterimizin beklentileriyle bizim kalite sevdamızın bir araya gelmesi istikrarlı bir şekilde yüksek standartlarda üretimi doğurmaktadır.  Dünya genelinde 30 noktadaki varlığımız, müşterilerimizle sürekli iletişimi ve tüm proje aşamalarında en uygun süreçleri sağlamaktadır.