Zum Inhalt springen

MOVE is Eberspächer

MOVE
Eberspächer'i başarılı bir geleceğe taşıyoruz! Karlı büyüme sayesinde, şirketimizin değerini sürekli artırıyoruz. Bir aile şirketi olarak, güvene ve kendi güçlerimize dayanıyoruz: uzun vadeli düşünmenin yanı sıra yetişkin bir değer kültürü. Kendimize güvenimiz ve tutarlılığımızla, küresel rekabete ve değişen piyasa koşullarına karşı koyuyoruz – 1865’ten bu yana, bugün ve gelecekte.

Geleceğin temiz hareketliliğini şekillendiririz ve müşterilerimize, kararlı insanlar (Dedicated People) tarafından geliştirilen ve üretilen akıllı çözümler (Clean Mobility) sağlarız.

Clean Mobility: Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, araçlarda çevre korumaya, güvenliğe ve konfora katkıda bulunur.

Smart Solutions: Müşterilerimize ilham vermek için, yenilikleri bilinçli olarak teşvik ediyoruz. Pazar konumumuzu yatırımlar, ortaklıklar ve satın almalar yoluyla genişletiyoruz.

Dedicated People: Kararlı davranırız ve sorumluluk üstleniriz. Cazip bir çalışma ortamında becerilerimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve güçlü, global bir organizasyon oluşturuyoruz.

Stratejik olarak faaliyetlerimizi olgun, dinamik ve tamamen yeni iş alanlarına atıyoruz. Tüm iş alanları için açıkça tanımlanmış eylem alanlarındaki girişimlerle, başarılı geleceğimizi şekillendiriyoruz.