Zum Inhalt springen

Eberspächer Grubu: Geleceğe yön veren teknoloji lideri

Eberspächer egzoz tekniği, araç ısıtıcıları ve otobüs klima sistemleri dallarında lider sistem geliştiricileri ve tedarikçileri arasında yer almaktadır. Ayrıca özel araçlar için klima sistemleri ve araç elektroniği alanlarında da Eberspächer, otomotiv sektörünün uzman yenilikçi ortağı olmuştur.

Yol gösterici
Tüm Avrupa, Kuzey Amerika ve giderek artan Asya’daki motorlu taşıt üreticileri, çığır açan teknolojimizi kullanmaktadır. Orijinal ürünler ile dünyanın her yerine sunduğumuz, sektördeki kapsamlı uzmanlığımızdan yedek parça sektörü ve servisleri faydalanmaktadır.

İleri görüşlü
Yenilik yaratma hızımız yüksektir. Bugün bile geleceğin mobilitesi üzerinde çalışıyoruz ve hem kuralları gittikçe katılaşan egzoz gazı emisyon standartları, hem de elektrikli ürünlerin karmaşık ısıl yönetimi ve araç elektroniğinin sürekli artan taleplerini karşılamak için, çığır açan teknolojik çözümler sunuyoruz.

Esnek
Eberspächer, yüksek seviyede esnekliğe sahip bağımsız bir kuruluştur. 29 ülkede 80 hizmet noktasında yaklaşık 10.000 çalışanımız ile, global otomotiv sektöründeki tüm önemli pazarlarda temsil ediliyoruz. Uluslararası mevcudiyetimizi hedeflerimiz doğrultusunda sürekli genişletiyoruz.

Şirketimizle ilgili ayrıntılı bilgi için:

Yıllık finansal rapor