Zum Inhalt springen

Değerler ve Talep

Otomotivde gelişimi kendimize hedef olarak belirledik: Çevreyi koruma konusunda daha fazla özen, trafikte daha fazla güven ve konfor - ürünlerimiz sayesinde insanlığa aktif olarak katkı sağlamak istiyoruz. Teknolojik ve ekonomik dinamiklere rağmen müşteriler, çalışanlar ve iş ortakları sağlam temellerimize güvenebiliyor: bir aile şirketinin uzun yıllara dayanan ve ileri görüşlü yaklaşımı ile 150 yılda gelişmiş değerler kültürü:

Müşteriler
Memnun kalmış müşteriler bizim ticari prensibimizdir: Ürünlerimiz ve hizmetlerimizde, müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı daha ileriye götürebilecek düşünce ve davranışları göz önüne alıyoruz.

Çalışanlar
Çalışanlarımıza özgürlüklerinden yararlanma fırsatı sunuyoruz. Mesleki gelişime yatırım yapıyor, yetenekleri, kendi kendine düşünmeyi ve kendi sorumluluğunu almayı destekliyoruz. Yeni fikirlerin öne çıkması için yeterli derecede kaynağı hizmete sunuyoruz.

İşbirliği
Adil bir iş birliğine değer vermekle beraber, her alanda içeride ve dışarıda sağlam insan ilişkileri kurmak için çaba gösteriyoruz. Birlikte gerçekleştirdiğimiz başarılarımızın ortaklığı bağlılık, saygı, anlayış ve karşılıklı güvene dayanmaktadır.

Sorumluluk
Anlayışımız gereği fabrika kapısında sona ermeyen, tüm üretim ve teslimat zincirini de kapsayan ticari sorumluluğumuza önem veriyoruz. Hedefimiz, tüm faaliyetler ve ürünlerimizde ekolojik sürdürülebilir bir bilanço elde etmektir.