Zum Inhalt springen

Güçlü yönlerimiz. Anlayışımız

Eberspächer her zaman, yenilikçi fikirlerin gücüne güvendi ve çok yönlülüğü ile öne çıktı. Günümüzde de önümüze çıkan güçlükleri, büyüme stratejimiz olarak uzun vadede faydalanabileceğimiz ticari bir fırsat şeklinde göz önüne alıyoruz.

Bağımsızlık
Kararlarımızı, gücümüzden destek alarak veriyoruz. Temel prensiplerimizi ve stratejik yönelimimizi kendimiz belirlememiz, aile şirketi olarak ekonomik bağımsızlığımız sayesinde mümkün oluyor. Bu arada uzun vadeli istikrarı da göz önünde bulunduruyoruz.

Gelişim
1865 yılından beri ismimiz, girişimcilik ve yaratıcılığın simgesi haline gelmiştir. Gelecekte kendi gücümüzle daha da gelişeceğimize eminiz. Hedefimiz, pazardaki konumumuzu tüm üretim alanlarında sürekli olarak büyütmek ve mevcut portföyümüzü buna uygun şekilde tamamlamaktır.

Küreselleşme
Uluslararası otomobil endüstrisinin tüm pazarlarını kendi evimiz gibi benimsiyoruz ve dünya çapında var olan mevcudiyetimizi sürekli genişletiyoruz. Odak noktamızda, BRIC ülkeleri gibi büyük ekonomik genişleme gösteren ve umut verici gelecek potansiyeli oluşturan bölgeler yer almaktadır: Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin.

Teknoloji liderliği
Geliştiricilerimizin iyi fikirlerinden yola çıkarak, otomotiv sektörünün ilerlemesi için yol gösterici bileşenlerin oluşmasını istiyoruz. Bu nedenle devamlı olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktayız. 700'den fazla mühendis ve uzman, tüm ürün gruplarında teknolojik üst konumumuzu hedeflerimiz doğrultusunda genişletiyor.

Sürdürülebilirlik
Geleceğin mobilitesinin birçok yüzü olacak. Orta vadede çok çeşitli teknolojik çözümlerin uyumlu bir şekilde var olacağını görebiliyoruz. Eberspächer tüm ürün alanlarında çok yakında ortaya çıkacak teknolojik değişimlere hazır bulunmaktadır. Sokaklarda daha uzun süre göreceğimiz içten yanmalı motorların devamlı olarak geliştirilmesi ve yeni alternatif tahrik konseptleri gibi değişimlere her daim hazırız.

Sürdürülebilir bir mobilite için yol gösterici teknolojik bileşenler hakkında daha fazla bilgi edinin. daha fazla bilgi