Zum Inhalt springen

Eberspächer'in ürün portföyü, günümüzün ve geleceğin otomotiv endüstrisinin taleplerine çözümler sunmaktadır

Egzoz teknolojisi
Daha temiz, daha hafif, daha sessiz - Otomobil ve ticari araçlara yönelik egzoz sistemlerimiz, bugün dahi %95'in üzerinde bir oranda zararlı maddeleri azaltmaktadır. Bunlar hafif yapı teknolojisi, susturucu ve ses tasarımı konusunda öncüdür. Egzoz sistemlerindeki uzmanlığımız, otomobil ve ticari araç üreticilerinde olduğu kadar Non-Road sektöründe de yüksek derecede talep görmektedir. Bundan, müşterilerimiz de satış sonrasında yararlanıyor: Satış sonrası sistemleri ve ilk donatım kalitesindeki değişim sistemlerini teslim ettiğimiz atölye ve ticari ortaklarımız.


Yakıt kumandalı ısıtıcılar
VW Beattle'in donanımını yaptığımızdan beri, Eberspächer ön ısıtıcıları araç içinde yaşanan konforun anlamını ifade etmeye başladı. Bugün bu ürün, dünya çapında sayısız otomobil, ticari ve özel araçlarda, karavanlarda veya botlarda bulunmaktadır. Üreticiler yakıt ön ısıtıcılarını, seri veya özel imalat olarak fabrikada monte ediyor. Ancak ısıtıcı sistemleri problemsiz olarak sonradan da donatılabilir.


Elektrikli ısıtıcılar
Motorun kalan ısısı ısıtmak için yetersiz kaldığında, Eberpächer catem'in elektrikli takviye ısıtıcıları devreye giriyor: Anıldığı şekliyle bu PTC ısıtıcıları, tüketimi iyileştirilmiş dizel ve benzinli araçlara hızlı ve mükemmel bir biçimde ekonomik ısı konforunu getiriyor. Hibrid, elektronik ve yakıt hücreli araçlar için Eberspächer catem'in bugün artık seri üretimini yaptığı yüksek voltaj ısıtıcıları önderlik etmektedir. PTC ısıtıcıları ayrıca lokal olarak da yerleştirilebilmektedir: bunun belirgin örneği, Cabrio baş desteğindeki ense ısıtıcısıdır.


Havanın şartlandırılması
Eberspächer Sütrak, otobüslerdeki yüksek performanslı ısıtıcı ve klima cihazlarında uzmandır. Otobüs üreticilerini tek elden, komple ısı birimlerinin yönetimi ile destekliyoruz: Şehir içi ve seyahat otobüslerinde, Sprinter'dan iki katlı otobüslere kadar.


Otomotiv kontrolleri
Çok güçlü, güvenilir elektronik ürünler ile Otomotiv kontrolleri, sürdürülebilir hareketlilik için özelleştirilmiş çözümler konusunda uzmanlaşmış ve tüketimin optimize edilmesi ile emisyonun azaltılması konularında otomotiv sanayisinin uzman yenilikçi ortağı olmuştur. Isı yönetimi ve karmaşık kontrol cihazları için kontrol ünitelerinin yanı sıra, optimum motor ve egzoz yönetimi için güç amplifikatörleri ile ağ stabilizasyonu ve enerji geri kazanım ürünleri de hizmet kapsamına dahildir.