Zum Inhalt springen

Sadece en yüksek kaliteyi sağladığımızda kendimizi iyi hissedebiliriz

Memnun kalmış müşterilerimiz bizim ticari prensibimizdir: Ancak müşterilerimizin yüksek talep ve beklentilerini güvenilir bir şekilde karşılayabildiğimiz zaman, daimi surette başarıyı yakalayabiliriz.

Otomotiv endüstrisinde teknoloji ve kalite lideri olarak kabul görüyoruz ve bu üst konumu tüm ürün alanlarımızda daha da fazla genişletmek istiyoruz.

Bunun için, tüm önemli süreç ve işlemlere adını altın harflerle yazan kapsamlı kalite yönetimimize güveniyoruz. Hedefimiz, potansiyel hata kaynaklarını mümkün olduğunca baştan tespit ederek tüm alanlarda en üst derecede kaliteyi sağlamaktır.

Bunun için denenmiş yöntem ve programlarla oluşturulmuş tüm araçlarımız hazır bulunmaktadır. Farklı her ürün alanı için özgün ölçütler ve faktörler söz konusudur.

Fakat tüm alanlar için ortak olan sadece bir şeydir: Bu, ortaya atılan ilk fikrin ön gelişimi, oluşturma süreci ve satış sonrası servisi kapsayan ürün, süreç ve servis kalitesini güvence altına alan kararlılıktır.

Uluslararası sertifikalı kalite yönetimi (IATF 16949 ve EN-ISO 9001) ile dünya çapında her konumda yüksek bir standart sağlıyoruz.